Zamknij

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce Cookies".

REGULAMIN | KONCESJA | KRS | RACHUNEK BANKOWY
nr pozwolenia na prowadzenie apteki internetowej:
ŚŒIWIF.KA-8240-165/03/30/05-ZM
Kategoria: » GRYPA, PRZEZIĘBIENIE, ODPORNOŚĆ
Coldrex Maxgrip 10 saszetek o smaku cytrynowym
Lek.

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o
Pozwolenie nr: 9570


Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu:  przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczającym naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, zmniejszającym przekrwienie, udrożniającym nos i zatoki - (fenylefryna), uzupełniającym niedobory witaminy C (kwas askorbowy).


Skład:


Każda saszetka zawiera 5g preparatu o składzie: paracetamol 750mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, kwas askorbinowy 70mg.



Dawkowanie:


Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Jedna saszetka preparatu Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin. Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej - preparatu Coldrex MaxGrip nie należy stosować dłużej niż siedem dni. Proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie i wypić.

Przed użyciem prosimy zapoznać się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu.


Cena brutto: 16.80 zł
« powrót