Zamknij

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce Cookies".

REGULAMIN | KONCESJA | KRS | RACHUNEK BANKOWY
nr pozwolenia na prowadzenie apteki internetowej:
ŚŒIWIF.KA-8240-165/03/30/05-ZM
Kategoria: » BÓL
Apap Noc 24 tabletki
Lek.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o
Pozwolenie nr 9601


Wskazania:
 
Trudności w zasypianiu spowodowane bólem (głowy, mięśni, zębów, bolesnym miesiączkowaniem). Bóle związane z przeziębieniem i grypą.

Działanie:

Trudności w zasypianiu spowodowane bólem (głowy, mięśni, zębów, bolesnym miesiączkowaniem). Bóle związane z przeziębieniem i grypą.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletki 30 minut przed snem.  
Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować łącznie z innymi preparatami zawierającymi paracetamol.  
Uwaga! W czasie stosowania leku nie należy pić alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby.  
Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.  
Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności, zaburzenia trawienia, skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, wysypka), uczucie suchości w jamie ustnej, zawroty głowy, senność, zaburzenia częstości skurczów serca, niewyraźne widzenie, zaburzenia czynności wątroby i dróg żółciowych w tym ostre uszkodzenie wątroby występujące najczęściej w wyniku przedawkowania.   Lek upośledza sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Skład:

paracetamol , chlorowodorek difenhydraminy



Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, jaskrę, przerost gruczołu krokowego, astmę oskrzelową, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie tętnicze, padaczkę, chorobę alkoholową.   Gdy przyjmujesz inne leki zawierające paracetamol, leki przeciwzakrzepowe, leki z grupy inhibitorów MAO, leki nasenne, leki przeciwlękowe, opioidowe leki przeciwbólowe.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.






Informacje dodatkowe:

Przechowywać : patrz ulotka



 

Przed użyciem prosimy zapoznać się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu a nawet życiu.


Cena brutto: 19.98 zł
« powrót